ASHTANGA VINYASA, HATHA, KUNDALINI JOOGA, SHINDO

KUNDALINI JOOGA MEESTELE, JOOGAVÕIMLEMINE

KOOLILASTE JOOGA, NOORTE JOOGA

BEEBIOOTAJATE JOOGA, EMADE JOOGA, HORMOONVÕIMLEMINE

Viljandi Joogakeskus

Pikk tn 2c

Oled oodatud!

K 17.30- 19.00 KUNDALINI JOOGA

 

TIINA ENDAST

Minu teekond jooga juurde sai alguse 2011 aastal, kui otsisin lahendust, mis aitaks kiires elutempos keha ja meelt rohkem tasakaalus hoida. Proovisin erinevaid joogastiile ning armusin Kundalini joogasse. Esimesed kogemused regulaarse Kundalini jooga praktiseerimisega toimusid veebis leitavate tundide vahendusel ning tajusin selle tehnika mõju nii tugevalt, et tekkis soov sügavamalt sellesse maailma sukelduda. Leidsin Viljandist Kundalini jooga õpetaja Harpurkh Kaur’i (Eha Kooser), keda pean ka oma esimeseks õpetajaks ja hiljem ka õpetaja Jaipreet Kaur’i (Anu Sööt), kellede joogatrennis sain kogeda grupis praktiseerimise võlu. Kundalini joogaõpetaja õpinguid Level 1 alustasin 2015 aastal Tallinnas Dharamsaalis (International School of Kundalini Yoga and Humanology).  Lisaks hõlmas see koolitust Kundalini jooga ja numeroloogia (Karam Kriya) õpinguid Portugalis ning mooduleid erinevate rahvusvaheliste õpetajate käe all.

 

 

TUNNI INFO

Kundalini jooga, nagu seda õpetas Yogi Bhajan, on dünaamiline võimas joogasüsteem.  See on ohutu ja tõhus kõigile olenemata vanusest või kogemusest. Yogi Bhajan on öelnud: ''Jooga on loodud eneseleidmiseks, et leida oma potentsiaal, oma elujõud. Mitte miski ei tule väljastpoolt, kõik, mis on, tuleb sinust enesest.'' Kundalini jooga praktiseerimine toob kaasa teadlikkuse ja vaimse ühenduse, mis jätab meid ülendatuks ja kooskõlla meele, keha ja vaimuga. See tervendab, tugevdab keha, närvi- ja näärmesüsteemi,  parandab paindlikkust ja hõlbustab emotsionaalset kasvamist. Kundalini jooga kasust saad juurde lugeda siit!

Joogatunnil on oma kindel ülesehitus, kus on kasutuses pranajaamad (hingamistöö), kriyad (joogaasendid), mudrad, silmade fookuse hoidmine, kehalukud ja meditatsioonid, mis kõik on kokku pandud erinevatesse dünaamilistesse kombinatsioonidesse, et eelnevalt loetletut saavutada. 

Minu juhendatud tunnid toimuvad Viljandi Joogakeskuses kolmapäeviti, kell 17.30 – 19.00. 

Ühekordne tunnitasu 12€

5x kaart 50€

10 x kaart 80€

Kui Sul tekkis huvi tundi tulla või tekkis küsimusi, siis võta minuga ühendust e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.!

Oled südamest oodatud!

 

Minu kontaktid:
Mobiil: +372 55502447
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tiina Pitsenko
Dev Tara Kaur
Vaimse nime tähendus  - Ingellik särav täht, mille taevane heledus ja elegantsus valgustavad ümber olevate inimeste hinge ja südant.

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
2
7
9
14
16
21
23
24
25
27
28
30
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha 
facebook_page_plugin