6. august

Viljandi Joogakeskuse Pizzafestil

Kohtume valges telgis!

ASHTANGA VINYASA, SHINDO

JOOGAVÕIMLEMINE, BEEBIOOTAJATE JOOGA

HORMOONVÕIMLEMINE NAISTELE

KUNDALINI JOOGA MEESTELE

TANTSU JOOGA, HATHA JOOGA,

KOOLILASTE JOOGA

Viljandi Joogakeskus

Pikk tn 2c

Oled oodatud!

E 12.00- 13.30 HATHA JOOGA, alates 22.august

N 17.00- 18.30 HATHA JOOGA, alates 25. august

 

MAIE ENDAST ja HATHA JOOGAST

Minule  endale sobib vana aja Hatha jooga ja olen lõpetanud Hata jooga õpetaja kursuse. Hatha jooga sobib vanuseliselt kõigile ja ka erineva füüsilise ettevalmistusega inimestele.

Kui sa juhtud algajana joogasse, siis sul pole aimugi, mis ees ootab. Minuga juhtus nii ja ehk väike kokkuvõte aitab seda maailma avada.

Ruumi sisenemisel tavaliselt võtab Sind vastu mahe muusika või vaikus, puhas ruum- kõik see loob atmosfääri. Kui ruumis on juba inimesi, siis kõik on kuidagi pühaliku olekuga, istuvad jalad risti, vahel ka silmad kinni.

Asendid, mida joogas nimetatakse asanadeks, tunduvad esialgu lihtsad ja sobivad kõigile. Mõnusad tasakaaluharjutused, käte ja sõrmede asendid, lõdvestus ja puhastustehnikad panevad keskenduma vaid iseendale. Kehal tuleb küll pühenduda erinevatele hingamisharjutustele, kuid liikumine on seejuures sujuv ja rahustav. Seeläbi õpitakse läbi pingutuse asendisse lõõgastuma. 

Kuna lõõgastus tänapäeva maailmas on oluline, on hatha jooga mõtestatud ja suunatud rahulolu tunde saavutamisele. Selle tulemusel muutub inimene enese teadlikumaks ja tasakaalukamaks. Konsentratsioon muutub tasapisi meditatiivseks. Spetsiaalsed liigutused aitavad liikuda ühelt harjutuselt teisele harmoonias ja tasakaalus. Keha muutub painduvaks, elastsemaks, nõtkemaks.

Vanemale inimesele toob see noorenemise. Sihipärane harjutamine loob imelisi muutusi, näiteks energia avardumise, vereringe paranemise ja parema stressitaluvuse ka argipäeva muredele. Kui õpid ennast sügavamalt tundma, mõistad ka ümbritsevat paremini. Oled õnnelikum inimene! 

Tundi on oodatud nii algajad kui kogemustega joogahuvilised. Riietu mugavalt, praktiseerime paljajalu. Võta kaasa matile asetamiseks treeningrätik.

 

Osalemistasu 10€

5x kaart 40€ 

 

Õige pea panen koduleheküljele üles ka näidistunni, mis loob ettekujutuse, millega tegeleme. Miks tulla. Vaata www.maie.ee 

Vastan või helistan tagasi, telefon 5114158

Maie

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
2
5
6
7
9
12
13
14
16
19
20
21
23
26
27
28
30
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha 
© 2017-2022 viljandijoogakeskus.ee
facebook_page_plugin