6. august

Viljandi Joogakeskuse Pizzafestil

Kohtume valges telgis!

ASHTANGA VINYASA, SHINDO

JOOGAVÕIMLEMINE, BEEBIOOTAJATE JOOGA

HORMOONVÕIMLEMINE NAISTELE

KUNDALINI JOOGA MEESTELE

TANTSU JOOGA, HATHA JOOGA,

KOOLILASTE JOOGA

Viljandi Joogakeskus

Pikk tn 2c

Oled oodatud!

K 13.00- 14.30 BEEBIOOTAJATE JOOGA

K 15.00- 16-00 KOOLILASTE JOOGA, suvel tunde ei toimu

P 11.00- 12.15 HORMOONVÕIMLEMINE, suvel tunde ei toimu

 

AVE ENDAST

Tegin joogaga tutvust rohkem kui kümme aastat tagasi. Loomulikult oli see kundalini jooga tund, kuhu armsa sõbranna kutsel sattusin. Äratundmine toimus kohe, minust sai mõneks aastaks tubli harrastaja.
Tagasi jooga juurde jõudsin 2011. aastal, olles kahe väikese lapse ema ja vajasin väga aega iseendale. Joogaõpetaja teele asusin 2012. aastal, mil osalesin Eesti esimesel rahvusvahelisel laste jooga õpetajate koolitusel. Teen suure kummarduse oma õpetaja Eha Kooseri ees, kes mind osalema julgustas. Sel koolituselt sain kinnitust, et olen õigel teel. 2014. aasta jaanuaris astusin rahvusvahelisse Amrit Nam Sarovar joogakooli, et õppida kundalini jooga I astme õpetajaks. 2014. aasta mais alustasin laste õpetamist Viljandis. Sama aasta sügisel juhendasin esimese kundalini jooga tundi täiskasvanutele.
Pean elu suurimaks väljakutseks olla mina ise ning minna naeratades edasi hoolimata sellest, kas ees on sile asfalt või käänuline mägitee.

 

TUNDIDE INFO
KOOLILASTE JOOGAtund lähtub Kundalini jooga õpetustest. Lisaks joogaharjutustele ja hingamistehnikatele on tunni osadeks mängud- laulud, lugude kuulamine ja jutustamine. Kõik ikka selleks, et lastel säiliks hea kontakti iseenda ja oma füüsilise kehaga, oleksid paindlikud ja tasakaalukad, tuleksid toime oma tunnetega ning suhtuksid sõbralikult kaaslastesse. Lihtsalt tunneksid rõõmu iseolemisest ja elust enesest!

NB! Koolivaheajal tunde ei toimu!

Tunni pikkus 60 min

Kuutasu 30,00

Üksiktund 8,00

Lapse soovist osaleda palun vanemal kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Tundide eest saab tasuda kohapeal sularahas või ülekandega OÜ Valguslapsed arvelduskontole EE411010220253695223, selgitusse märkida nimi/lapse nimi ja tund.

 

EMADE JOOGA  KOOS LASTEGA (tunnid on pausil)
Teeme lihtsaid harjutusi, mis panevad energia liikuma, tugevdavad lihaseid ja närvisüsteemi, et jaksaks olla rõõmus ja rahulik. Kasutame kundalini jooga tehnikaid, teeme harjutusteseeriaid, kasutame hingamistehnikaid ja mantraid. Lapsed on meiega kaasas ja kaasatud nii nagu parasjagu võimalik ja soovi on. Kui vaja laulame, teeme nalja ja naudime koosolemist ja tegemist. Tund sobib emadele kooa kuni 1 aasta vanuste lastega. 

Tunni pikkus 60 min

Küsimuste korral kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 5151 539

 

HORMOONVÕIMLEMINE
Aviva meetod e. hormoonvõimlemine- 18 võimlemisharjutust, mis suurendavad verevarustust alakõhu piirkonnas – on looduslik alternatiiv mitmete probleemidega toimetulekuks. Meetodi looja Aviva Gabriella Steiner, Ungari päritolu baleriin, iluvõimleja ja füsioterapeut, õpetas neid harjutusi Tel Avivis juba 1960.ndatel aastatel. Võib liialdamata öelda, et harjutuste väljatöötamine on olnud tema elutöö.

Aviva võimlemine toetab meie organismi imelist isetervenemise oskust, suurendades verevarustust alakõhu ja suguorganite piirkonnas. Kuna seeläbi suureneb rakkude verevarustus ning intensiivistub jääkainete väljutamine, on tulemusi peatselt näha. Need harjutused pakuvad abi järgmiste probleemide korral ning on kasulikud ka kõikidele tervetele naistele igas elueas, et ennetada probleemide teket.

• Viljatus
• Hormoontasakaalu häired
• Ovulatsiooni puudumine
• Korduv raseduse katkemine
• Blokeeritud munajuhad
• Tsüstid ja müoomid
• PCO ehk polütsüstilised munasarjad
• Menstruatsioonitsükli häired (ebaregulaarne tsükkel, pikk ja valuline menstruatsioon, PMS, menstruatsiooni puudumine)
• Menopaus (kuumalained, tupekuivus)
• Emaka allalangemine
• Põie allalangemine
 
Tunni pikkus 90 min
Üksiktund 11,00
5x kaart 45,00

Küsimuste korral kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 5151 539
 
BEEBIOOTAJATE JOOGA 
Kundalini jooga tunnid beebootajale on rahulikud, toetavad ning hellitavad nii naisele kui beebile. Igas tunnis teeme hingamis- ja füüsilisi harjutusi, mediteerime, lõdvestume, vahetame teadmisi ja kogemusi.
 
Tunni pikkus 90 min
Üksiktund 10,00
Osalemiseks kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 5151 539

 

 

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
2
5
6
7
9
12
13
14
16
19
20
21
23
26
27
28
30
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha 
© 2017-2022 viljandijoogakeskus.ee
facebook_page_plugin