ASHTANGA VINYASA, HATHA, KUNDALINI JOOGA, SHINDO

KUNDALINI JOOGA MEESTELE, JOOGAVÕIMLEMINE

KOOLILASTE JOOGA, NOORTE JOOGA

BEEBIOOTAJATE JOOGA, EMADE JOOGA, HORMOONVÕIMLEMINE

Viljandi Joogakeskus

Pikk tn 2c

Oled oodatud!

Hääletund Hedvig Hansoniga

töötuba
Rohuneeme_Hedvig_2
Kuupäev: Pühapäev, 25 Veebruar 15:00 - 16:30

Asukoht: Viljandi Joogakeskus  |  Linn: Viljandi, Eesti

Iseenda häälega saame end kenasti häälestada. Kuidas see toimib? Hääl on nii füüsiline kui metafüüsiline mõiste. Hääl pole pelgalt võnkuvad häälepaelad. Häälel on vibratsioon - see, millist häält me iseendas kajamas kuuleme ja ka see, mida kuuleme väljastpoolt, mõjutab nii meie hinge kui keha olemisi. Just hinge abil, hingamise ja keha vabastamisega saame vabastada ka oma hääle, et see voolaks loomulikult ja et selles oleks ka jõudu ja julgust. Et suudaksime end ise tasakaalustada ning mitte saada liigselt kõigutatud "välistest häältest", mis ei pruugi olla toetavad.
Tunnis kasutan häälejoogat, mille juured ulatuvad aastatuhandete vanusesse looduslähedasse hiina meditsiini. Liigume, häälime, tunnetame. Julgestuseks - soolot pole vaja laulda, viisipidamine pole oluline. Loome helisid koosharmoonias.
Selga mugavad riided. Kodulinnasoodustus, osaluspanus 25 eurot!
Registreeri kindlasti ette, grupp väike: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

 

E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Pikk 2c, Viljandi
71003 Viljandi maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • Pühapäev, 25 Veebruar 15:00 - 16:30

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
2
7
9
14
16
21
23
24
25
27
28
30
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha