ASHTANGA VINYASA, HATHA JOOGA, KUNDALINI JOOGA

SHINDO, JOOGAVÕIMLEMINE

HORMOONVÕIMLEMINE NAISTELE

KUNDALINI JOOGA MEESTELE

KOOLILASTE JOOGA

BEEBIOOTAJATE JOOGA, EMADE JOOGA KOOS BEEBIGA

Viljandi Joogakeskus

Pikk tn 2c

Oled oodatud!

TRE lõdvestuse tund

muud praktikad
Kuupäev: Laupäev, 04 Märts 11:30 - 13:00

Asukoht: Viljandi Joogakeskus  |  Linn: Viljandi, Eesti

Kui soovid kehasse sügavat sisemist rahu, tule TRE tundi!
 
TRE aitab tugevdada immuunsust, puhastada keha kuhjunud pingetest ja tõsta teadlikkust. Lisaks füüsilisele enesetundele paraneb oluliselt vaimne seisund ja tugevneb ühendus sisemise harmooniaga.
TRE( Tension &Trauma Release Exercise) on võimas praktika keha ja vaimu tervendamiseks. See koosneb bioenergeetikal ja ida kehakunsti traditsioonidel põhinevatest harjutustest, mis käivitavad keha loomuliku vibratsiooni lähtudes põhimõttest, et kehas endas on tervendav ja taastav jõud olemas ning see on kättesaadav igale inimesele. Lihaspingete vabanemisega vabaneb ruum värskele energiale, balansseerub vaimne ja hingeline tasakaal.
 
TRE on suurepärane meetod vabanemiseks ärevusest ja kuhjunud pingetest. Harjutused on lihtsad ja neid saab kasutada ka iseseisvalt. Grupitunnis on protsess toetatud juhendaja ja grupienergia poolt ning seetõttu eriti tõhus.
Harjutused sobivad igaühele, kellel pole allpool toodud tervislikke vastunäidustusi ja osalemine on avatud kõigile huvilistele!
 
Juhendaja Kristel Leesmend, sertifitseeritud TRE juhendaja.
+372 5518088
Fb/TREstuudio
NB! Vajalik on eelregistreerumine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Osaluspanus 15 eurot.
Tasuda saab sularahas kohapeal või ülekandega:
Minu vabrik OÜ
EE667700771002673751
Märgusõna: TRE Viljandis
 
Lisainfo/ TRE ei ole soovitav lapseootel naistele või liikumist piiravate tervislike vastunäidustuste korral. Samuti anna juhendajale teada, kui sul on probleeme südamega, tarvitad psühhotroopseid aineid või on muid kahtlusi tervise osas.

 

Telefon
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Pikk 2c, Viljandi
71003 Viljandi maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • Laupäev, 04 Märts 11:30 - 13:00

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
11
18
25
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha