HORMOONVÕIMELMINE

KUNDALINI JOOGA MEESTELE

SHINDO VENITUSHARJUTUSED

JOOGAVÕIMLEMINE

TANTSU JOOGA

KOOLILASTE JOOGA, JOOGA VANEMATELE KOOS LASTEGA

VILJANDI JOOGAKESKUS

PIKK tn 2C

Oled oodatud!

 

Helirännak Viljandis - Julgus Olla Mina

töötuba
Kuupäev: Kolmapäev, 10 Veebruar 19:30 - 21:30

Asukoht: Viljandi Joogakeskus  |  Linn: Viljandi, Eesti

Kui vägev oleks see, kui julgeksime valida iseennast igas hetkes. Jääda iseendaks ja julgelt end väljendada. Elada oma tões ja jagada oma andeid. Ilma süüd, häbi ega hirmu tundmata. Usaldades elu ja oma südamehäält, lõõgastudes täielikult hetke. Oled oodatud helides rändama julgelt just sellisena nagu oled!
✨?✨
Ilona Maria loob Helirännakuks turvalise ruumi, kus šamaanitrummi toel saab rännata enese sisemaastikel. Helirännakul seame oma taotlused, lõdvestume ning heidame pikali sulgedes silmad, et kogeda vahetult helide mõju. Märgates oma hingamist ning keskendudes helidele, saab meel rahuneda ja mõtterattal hetkeks hoo maha võtta, nii puhkab ka keha. Sellises seisundis on rändajal ruumi tunnetamisele, tervenemisele, visualiseerimisele, kuulamisele, kogemisele, iseenda märkamisele.
✨?✨
Helirännakut viib läbi Ilona Maria Abiline šamaanitrummiga. Ilona Maria juured ulatuvad Eesti, Soome ja Venemaale. Tema helirännaku teekond algas aastast 2017 ning tänaseks on kasvanud sellest missioon pakkuda inimestele turvalist ruumi tervenemiseks ning enesega ühendumiseks, samuti ka inspireerida teekaaslasi oma häält ja andeid avastama.
Rännakul kuuled veel kõristeid, udu trummi ja Koshi kellasid. Lunaria Creationi Helirännaku unikaalsus seisneb kogetavates hingelauludes, joigumises ning metsahelides, mis kõik sünnivad koha peal autentsest ühendusest.
✨?✨
Kohapeal on olemas matid ja pleedid. Kohtade arv on piiratud ning koha broneerimiseks kirjuta - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ole 10 minutit enne ürituse algust kohal, et saaksime üheskoos kell 19:30 alustada.
✨?✨
Rännaku tasakaalupanus on 15 eurot. Kui rahaline panus on takistuseks, siis ära selle tõttu tulemata jäta. Leiame muu lahenduse.
Peatse kohtumiseni armas hing!
✨Ilona Maria
✨
5527588
Helirännakuga saad tutvuda siin - https://soundcloud.com/.../introduction-to-the-sound-journey 
Näita vähem
 

 

E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Pikk 2c, Viljandi
71003 Viljandi maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • Kolmapäev, 10 Veebruar 19:30 - 21:30

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
5
12
13
19
20
26
27
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha 
© 2017-2018 viljandijoogakeskus.ee