HORMOONVÕIMELMINE

KUNDALINI JOOGA MEESTELE

SHINDO VENITUSHARJUTUSED

JOOGAVÕIMLEMINE

TANTSU JOOGA

KOOLILASTE JOOGA, JOOGA VANEMATELE KOOS LASTEGA

VILJANDI JOOGAKESKUS

PIKK tn 2C

Oled oodatud!

 

Suguvõsa energiate korrastus meditatsioon Viljandis

muud praktikad
Kuupäev: Pühapäev, 14 Veebruar 16:00 - 17:30

Asukoht: Viljandi Joogakeskus  |  Linn: Viljandi, Eesti

Ootan Sind meditatsioon-rännakule armsas Viljandi Joogakeskuses aadressiga Pikk 2C.
Seekordsel meditatsioonil puhastame ja tervendame enda sügavamad tasandid - SUGUVÕSA ENERGIAD. Seda selleks, et kogeda veel suuremat rahulolu, õnnetunnet ja armastusenergiate vaba voolamist ning kasutada ära suguvõsa liinidest tulevad potensiaalid.
Juba ema kõhus kasvades võtame automaatselt kaasa sügavad suguvõsa energiad. Kasvades peres võtame üle igasugu piiravaid ja iganenuid mõttemustreid, automaatprogramme ning uskumusi. Elades oma igapäevaelu rakenduvad need ebavajalikud piiravad energiad meie käitumises tihti alateadlikult, me ei pruugi isegi mõista, miks nii käitun. Kõigest sellest on võimalik teadlikult vabaneda ja liikuda veel puhtamasse piiramatusse loomisse ning nautitavasse ellu. 
Suguvõsa liikmetel on olnud ka väga võimsaid toetavaid energiaid, mida saab endasse tagasi kutsuda, aktiveerida ja kasutusele võtta. See annabki meeletud võimsad elupotensiaalid nii sulle kui su järglastele.
Praegusel ajastul sünnib ja on juba sündinud väga palju suguvõsa puhastajaid, kes võimsalt transformeerivad suguvõsa energiaid. Ehk on selline mõte ka sul läbi käinud? Kusjuures see on tõde! Sina oledki see, kes sa praegu seda teksti loed. 
Elustame taas kogu suguvõsa piiramatu tingimusteta armastuse, et kogeda seda siin reaalsuses võimsalt ja vabalt.
Seanss on kõikide kõrgemaks hüveks.
Lamame mõnusalt põrandal mattidel. Kohapeal matid ja pleedid olemas, aga soovi korral saad isiklikud kaasa võtta. Selga pane võimalusel mugavad riided.
Seansi tasakaalupanus on 15€ (sularahas kohapeal).
Seansil osalemissoovist ja küsimuste korral kirjuta palun meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või FB-i Kuldenergia tervendus.
Kui soovid tulla personaalsele vastuvõtule, siis oled väga oodatud, palun kirjuta mulle! Personaalsed vstuvõtud: 
Kohtumiseni seansil!
Evelin Vahtra (hinge toetaja ja potensiaalide avaja)
Olen tegelenud inimeste toetamisega üle 8 aasta. Läbinud ja erinevaid koolitusi ja praktikaid nagu nt Psühholoogia ABC, Reiki, Inglireiki, Universuse kursus, Kristallikursused, Osha kehapraktikad, IIKA kursuse meistritase, Methodraie kursus, Konstellatsioonide sissejuhatus jne. Seda kõike, et meenutada ja ennast rohkem tundma õppida ning aidata teisi. Samuti tuletanud meelde enda sisemisi iidseid tarkusi ja teadmiseid läbi elude. Olen olnud Tallinnas Rahulolu Keskuse, Kristallihaldjate, Kristallikooli ja Kuldenergia teraapiatoa üks loojatest. Teinud erinevaid toetavaid meditatsioone, töötubasid ja laagreid gruppidele ning abistanud eraseanssidega. Seanssidel kasutan toimivaid praktikaid, tingimusteta Puhta Allika valgussagedust, oma selgelttajusid, abilisi kristalle ja kristallvalguslampi. Alati kõik laheneb. Kõik algab meist endist - meie mõtetest, sõnadest ja tegudest.” Armastust!

 

E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Pikk 2c, Viljandi
71003 Viljandi maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • Pühapäev, 14 Veebruar 16:00 - 17:30

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
5
6
12
13
19
20
26
27
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha 
© 2017-2018 viljandijoogakeskus.ee