HORMOONVÕIMELMINE

KUNDALINI JOOGA MEESTELE

SHINDO VENITUSHARJUTUSED

JOOGAVÕIMLEMINE

TANTSU JOOGA

KOOLILASTE JOOGA, JOOGA VANEMATELE KOOS LASTEGA

VILJANDI JOOGAKESKUS

PIKK tn 2C

Oled oodatud!

 

Kristallvalguslambi personaalsed seansid

muud praktikad
Kuupäev: Pühapäev, 14 Veebruar 11:00 - 15:00

Asukoht: Viljandi Joogakeskus  |  Linn: Viljandi, Eesti

Armas, oled oodatud kogema kristallvalguslambi ehk kristallvoodi /John of God Crystal Healing Bed/ imelist tervendavat toimet Viljandi Joogakeskuses L 24.10 algusega kell 11-15.
Leia palun ürituse allpoolt endale sobiv vaba kellaaeg ja kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või FB leht Kuldenergia tervendus postkasti.
KRISTALLVOODI SEANSS SOBIB IDEAALSELT:
* organismi ja meele puhastuseks
* immuunsuse tugevdamiseks
* väsimuse, energia ja päikesevalguse puuduse korral
* stressi, ärevuse, depressiooni vabastamiseks
* erinevate haiguste ravi toetuseks
* operatsiooni järgseks taastumiseks
* rahuliku ja sügava une taastamiseks
* keskendumise ja mälu parandamiseks
* ühenduse saamiseks oma kõrgema olemusega
* sageduse tõstmiseks
* olukordade lahenduseks oma elus
Kristallvalguslamp on uue ajastu seade, millel on seitse Vogel stiilis looduslikku kvartsist tippu, mis on pärit Brasiilias asuvast Casa tervenduskeskusest, millel on inimesele äärmiselt suur tervendav mõju. Kvarts tippudest väljuvad kiired edastavad inimesele tugeva impulsi korrastuseks ja tervenemiseks ning mõjutavad inimese kudedes ja rakuvedelikus asuvate veemolekulide struktuuri. Selle impulsi mõjul inimese kogu keha viib end harmooniasse ja terveneb, korrastuvad kõik kehatasandid, energiakeskused ja energiaväli. Tasakaalustub inimese meel ja tugevneb kontakt enda algolemusega. Lambil on lisaks värviteraapiline toime.
Kristallvalguslambi seanss sobib elu sasipundarde lahti arutamiseks ja lahenduste leidmiseks ning oma elu väestamiseks. Seansile tulles soovitan mõelda enda jaoks valmis, mida Sa soovid oma ellu hetkel luua või mida oma elus muuta - kas see on näiteks parem tervis, rohkem elujõudu, mõistev partnerlus, head suhted, elukoht, töö, hingerahu, elurõõm, kõrgem sagedus, piirangutest vabanemine või parem kontakt oma kõrgema olemusega jne. Hakkame seansil seda eluvaldkonda puhastama ja väestama, et see esimesel võimalusel materialiseeruks Sinu elus. 
Kristallvalguslambi seanss sobib väga hästi kõigile, nii täiskavanutele, noortele kui lastele, vastunäidustused sellel puuduvad. Kõik toimub pehmel ja turvalisel viisil Sinu kõrgemaks hüveks.
Seanss toimub 1 tund, mis sisaldab vestlust-nõustamist ja pikali selili lamades massaaźilaual lõdvestumist kristallvalguslambi all, kuulates samal ajal rahulikku muusikat. Seansil aitan sul teha vajalikud häälestused ja lühimeditatsiooni, et maksimaaselt lõdevstuda ja terveneda.
L 24.10 kellaajad Viljandi Joogakeskuses:
11.00 - 12.00 
12.00 - 13.00 
13.00 - 14.00 
14.00 - 15.00 
Seansi tasakaalupanus on 1h 40€. Korduvkäijatele 35€. (sularahas, arve võimalus)
Oled südamest oodatud!
Evelin Vahtra (hinge toetaja ja potensiaalide avaja)
Olen tegelenud inimeste toetamisega üle 8 aasta. Läbinud erinevaid koolitusi ja praktikaid nagu nt Psühholoogia ABC, Reiki, Inglireiki, Universuse eneserengu kursus, Kristallikursused, Osho kehapraktikad, IIKA kursuse meistritase, Methodraie kursus, Konstellatsioonide sissejuhatus jne. Seda kõike selleks, et meenutada ja ennast rohkem tundma õppida ning aidata teisi. Samuti tuletanud meelde enda sisemisi iidseid tarkusi ja teadmiseid läbi elude. Olen olnud Tallinnas Rahulolu Keskuse, Kristallihaldjate, Kristallikooli ja Kuldenergia teraapiatoa üks loojatest. Teinud erinevaid toetavaid meditatsioone, töötubasid ja laagreid gruppidele ning abistanud eraseanssidega. Seanssidel kasutan toimivaid praktikaid, tingimusteta Puhta Allika valgussagedust, oma selgelttajusid, abilisi kristalle ja kristallvalguslampi. Alati kõik laheneb. Kõik algab meist endist - meie mõtetest, sõnadest ja tegudest.
Armastust! 

 

E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Pikk 2c, Viljandi
71003 Viljandi maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • Pühapäev, 14 Veebruar 11:00 - 15:00

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
5
6
12
13
19
20
26
27
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha 
© 2017-2018 viljandijoogakeskus.ee