HORMOONVÕIMELMINE

KUNDALINI JOOGA MEESTELE

SHINDO VENITUSHARJUTUSED

JOOGAVÕIMLEMINE

TANTSU JOOGA

KOOLILASTE JOOGA, JOOGA VANEMATELE KOOS LASTEGA

VILJANDI JOOGAKESKUS

PIKK tn 2C

Oled oodatud!

 

MINDFULNESS PRAKTIKAÕHTU

töötuba
Kuupäev: Pühapäev, 27 September 18:00 - 19:30

Asukoht: Viljandi Joogakeskus  |  Linn: Viljandi, Eesti

MINDFULNESS PRAKTIKAÕHTU
 
☯ Tahad õppida, kuidas ebakindlal ja stessirohkel ajal endaga paremini hakkama saada?
☯ Otsid praktilist ja efektiivset meetodit, mis aitaks lõõgastuda ja sisemist rahu leida?
☯ Soovid elada, tegutseda ja töötada teadlikumalt, terviklikumalt ja tasakaalukamalt?
Tänapäeva linnakeskkonna kiires tempos ja praegustel globaalselt segastel aegadel puuduvad paljudel meist vajalikud oskused erinevate elus ettetulevate olukordade ja väljakutsetega toimetulemiseks.
Igapäevane suur ja muutuv infohulk ning pidev ajapuudus tekitavad sisemist pinget, stressi ja ülekoormust. 
Erinevad vaimse tervise probleemid nagu näiteks läbipõlemine, ärevushäired ja depressioon näitavad selgelt meie saavutustele keskendunud ühiskonna tegelikku seisukorda.
Mindfulness on aastatuhandeid vana teaduslikult tõestatud, uuritud ja mitmekülgset kasutust leidnud teadveloleku õpetus. Mindfulness õpetab kohalolu, teadlikkust ja võimet elada käesolevas hetkes. Mindfulness praktikate ja harjutuste kaudu on võimalik kogeda keskendunud ja rahulikku teadlikkust nii endast kui maailmast meie ümber.
Kutsun Sind Mindfulness praktikaõhtule!
MINDFULNESS PRAKTIKAÕHTUL:
?‍♀️ Saad teoreetilise sissevaate mindfulnessi filosoofiasse, lähenemisse ja õpetusse
?‍♀️ Praktiseerime mindfulnessil põhinevaid hingamis-, tähelepanu- ja keskendumisharjutusi
?‍♀️ Teeme erinevaid teadlikkuse ja kohalolu praktikaid, mis võimaldavad omal nahal kogeda mindfulnessi toimet ja tõhusust.
Oodatud on nii algajad kui edasijõudnud mediteerijad!
- - -
?KOHT: Viljandi Joogakeskus – Pikk 2c, Viljandi.
?AEG: 27.09, 18:00 – 19:30.
?OSALUSPANUS: 15€ 
?REGISTREERIMINE: Osaluse tagab registreerimine meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades telefonil +3725025278.
Registreeruda võib ka kirjutades mulle otse FB sõnumitesse (Eeva-Liisa Vahtra) või läbi Viljandi Joogakeskuse Facebooki lehe/kodulehe.
?Pane palun selga mugavad riided, millega on hea joogamatil, madratsil või padjal istuda/lamada.
?LISAKÜSIMUSTE korral võta minuga julgelt ühendust – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefonil +3725025278 või FB sõnumites.
- - -
Sündmust korraldab ja viib läbi EEVA-LIISA VAHTRA.
Olen tervendaja, enesearengu õpetaja ja meditatsioonide juhendaja. Töötan inimestega individuaalselt ning korraldan erinevaid grupisündmuseid ja juhendatud meditatsioone. Lisaks viin läbi mindfulness praktikatel põhinevaid tunde, meditatsioone ja koolitusi.
Olen neljandat aastat õppimas rahvusvahelises erakoolis Teadlik Mina transpersonaalset psühholoogiat ja hüpnoteraapiat. 
Kõrghariduse olen omandanud Tartu Ülikoolis (humanitaarkraad, bakalaureus semiootikas ja kultuuriteoorias).
Mul on 6 aastat töökogemust telekommunikatsiooni valdkonnas, olles töötanud meediatoimetajana Teliale. Lisaks üle nelja aasta pikkune kogemustepagas avalike sündmuste korraldamises (nt avalikud loengud, vestlusõhtud, avalikud salvestused) ning paariaastane praktika meedias, kommunikatsioonis ja turunduses. 
Aastal 2018 läbisin Iisraeli keha-meele eksperdi ja naturopaadi Nimrod Sheinmani (B.Sc., N.D.) käe all Mindfulnessi neljakuulise kursuse ja väljaõppe. 
2020. aasta alguses õppisin Teetatervendamist (ThetaHealing®) ning omandasin õpingute tulemusena kolm rahvusvahelist sertifikaati.
Õpingute kõrval olen läbinud erinevaid enesearengu kursuseid/loenguid ning käinud vaimsuse ja enesearengu teel suure osa oma täiskasvanuelust. 
Minu igapäevane hobi on jooga.
Minu suur kirg ja hinge kutsumus on eneseareng ja vaimsus. Ma armastan elada õppides, kogedes, arenedes, avastades ja olles inspireeritud. Olen vaimustatud inimhinge ilust, rikkusest ja mitmetahulisusest. Mind liigutab tohutult hinge sügavus, põhjatus ning tunded ja emotsioonid, mida meil on inimestena võimalik kogeda. Minu töös juhib mind armastus, elurõõm, austus ja usk tervenemise võimalikkusse.
Näen inimeste nõustamises, aitamises ja tervendamises suurt potentsiaali ning lõputuid võimalusi nii üksikisiku, peresüsteemi, suguvõsa kui inimkonna tasandil. Lisaks annab see töö mulle igapäevaselt võimaluse koos klientidega ka ise sügavalt kasvada ja areneda. Tunnen, et töö inimestega on minu kutsumus ja panus inimkonna tervenemise protsessis. Hoian enda südames visiooni inimkonnast, kes on õnnelik, vaba, terve ja terviklik nii vaimselt kui füüsiliselt. Inimkonnast, kes elab teadlikkuses, tervises ja harmoonias. 
Näita vähem

 

E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Pikk 2c, Viljandi
71003 Viljandi maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • Pühapäev, 27 September 18:00 - 19:30

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
2
3
9
17
23
31
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha 
© 2017-2018 viljandijoogakeskus.ee