HORMOONVÕIMELMINE

KUNDALINI JOOGA MEESTELE

SHINDO VENITUSHARJUTUSED

JOOGAVÕIMLEMINE

TANTSU JOOGA

KOOLILASTE JOOGA, JOOGA VANEMATELE KOOS LASTEGA

VILJANDI JOOGAKESKUS

PIKK tn 2C

Oled oodatud!

 

KOOLILASTE JOOGA (2019)

jooga
koolilaste_kuulutus_copy
Kuupäev: Kolmapäev, 30 Jaanuar 14:00 - 15:00

Asukoht: Viljandi Joogakeskus  |  Linn: Viljandi, Eesti

Laste jooga on joogatund läbi mängu. See tähendab, et lisaks joogaharjutustele on tunni osadeks mängud, laulud, muusika, ka lugude kuulamine ja jutustamine. Kõik ikka selleks, et lastel säiliks hea kontakti iseenda ja oma füüsilise kehaga, oleksid paindlikud ja tasakaalukad, tuleksid toime oma tunnetega ning suhtuksid sõbralikult kaaslastesse. Lihtsalt tunneksid rõõmu elust ja olemisest!

Tundi alustame häälestamisega, et tuua oma tähelepanu iseendale, hetkele siin ja praegu. Järgneb vestlusring, kus iga laps saab soovi korral rääkida. Joogaharjutusi õpime läbi lugude jutustamise ja erinevate mängude. Füüsiline osa lõpeb juhendatud lõdvestusega. Õpime hingama ja teeme lastele kohandatud meditatsiooni koos liigutuste ning lauluga. Tunni võtame kokku lõpulauluga, millega soovime head endale ja teistele, et rõõmsalt ja rahulikult minna tagasi oma igapäevaste tegevuste juurde. Kuigi tunnil on üldjoontes kindel struktuur, siis iga tund saab oma näo, arvestades just sel päeval kokku tulnud laste emotsioone, võimeid ja vajadusi.

Tunni pikkus 60 min 

kuutasu 20,00

Juhendab Ave Palu

Osalemiseks palun kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

Telefon
5151 539
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Pikk 2c, Viljandi
71003 Viljandi maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • Alates Kolmapäev, 09 Jaanuar 14:00 kuni Kolmapäev, 29 Mai 15:00
    Kolmapäev

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
1
2
8
15
16
22
23
29
30
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha 
© 2017-2018 viljandijoogakeskus.ee