ASHTANGA VINYASA, HATHA, KUNDALINI JOOGA, SHINDO

KUNDALINI JOOGA MEESTELE, JOOGAVÕIMLEMINE

KOOLILASTE JOOGA, NOORTE JOOGA

BEEBIOOTAJATE JOOGA, EMADE JOOGA, HORMOONVÕIMLEMINE

Viljandi Joogakeskus

Pikk tn 2c

Oled oodatud!

Kundalini jooga

Kundalini jooga on dünaamiline jooga vorm, mis sisaldab füüsilisi harjutusi koos erinevate hingamistehnikate ja kehalukkudega, keha- ja käteasendeid, mantraid ja meditatsioone. 

Kundalini jooga õpetab sulle tehnikaid ja teadlikkust kuidas olla terve. Kuidas saavutada tugev immuunsussüsteem, näärmete elujõulisus, tugev närvisüsteem, hea vereringe ja teadlikkus oma harjumuste mõjust. 

Kundalini joogas on kõige tähtsam sinu enda kogemus. See läheb sulle otse südamesse. Ükski sõna ei suuda seda asendada. 

Joogide poolt aastatuhandete vältel välja töötatud kundalini jooga tehnoloogia on pärit Indiast. Kundalini jooga jõudis läände läbi Harbhajan Singh Khalsa Yogiji (Yogi Bhajan, PhD) 1969 aastal. Joogi Bhajan pani aluse ka Kundalini Jooga Uurimisinstituudile (KRI, Kundalini Yoga Research Institute, USA) ning ülemaailmsele organisatsioonile „3HO” (healthy, happy, holy - terve, õnnelik, püha), mis koondab enda alla sadu tuhandeid inimesi üle planeedi. Inimesi, kes on valinud oma teeks kundalini jooga.

Nii, nagu kõik jõed voolavad ookeani, on kõikide joogaliikide eesmärgiks kundalini tõusmine. Mis on kundalini? See on inimese kogupotentsiaal. Joogi Bhajan

 

loe lisaks http://kundaliniyoga.ee/et/kundalini-yoga/1-mis-on-kundalini-jooga

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
3
5
10
12
17
19
24
26
31
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha 
facebook_page_plugin