ASHTANGA VINYASA, HATHA, KUNDALINI JOOGA, SHINDO

KUNDALINI JOOGA MEESTELE, JOOGAVÕIMLEMINE

KOOLILASTE JOOGA, NOORTE JOOGA

BEEBIOOTAJATE JOOGA, EMADE JOOGA, HORMOONVÕIMLEMINE

Viljandi Joogakeskus

Pikk tn 2c

Oled oodatud!

E 16.30 HORMOONVÕIMLEMINE

 

LEMBE ENDAST

Mul on arsti baasharidus (Tartu Ülikool + antroposoofilise  meditsiini õpingud Šveitsis). Olen varem töötanud lastearstina, kuid viimased 17 aastat Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudina ning Algallika raseduse-ja sünnitoetajana. Kasutan teraapilistel seanssidel ka Rebozo venitusi, TRE elemente ning kvantravi, vahel harva Tuva kurgulaulu. Hormoonvõimlemise treeneri diplomi sain 2018 a. 

Aviva meetod e. hormoonvõimlemine – 18 võimlemisharjutust, mis suurendavad energiat alakõhu piirkonnas – on looduslik alternatiiv mitmete probleemidega toimetulekuks. Meetodi looja Aviva Gabriella Steiner, Ungari päritolu  füsioterapeut, õpetas neid harjutusi Tel Avivis juba 1960.ndatel aastatel. Võib liialdamata öelda, et harjutuste väljatöötamine on olnud tema elutöö.

Aviva võimlemine toetab meie organismi imelist isetervenemise oskust. Paraneb rakkude verevarustus ning intensiivistub jääkainete väljutamine.  Need harjutused pakuvad abi järgmiste probleemide korral ning on kasulikud ka  kõikidele tervetele naistele igas elueas, et ennetada tasakaalutuseteket.

Viljatus

Hormoontasakaalu häired

Ovulatsiooni puudumine

Korduv raseduse katkemine

Blokeeritud munajuhad

Tsüstid ja müoomid

PCO ehk polütsüstilised munasarjad

Menstruatsioonitsükli häired (ebaregulaarne tsükkel, pikk ja valuline menstruatsioon, PMS, menstruatsiooni puudumine)

Menopaus (kuumalained, tupekuivus)

Emaka allalangemine

Põie allalangemine

 

 

Üksiktund 12,00

5x kaart 50,00

Tunni pikkus 75 min

Treeningutega liitumiseks on vajalik eelnev konsultatsioon: e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon 5656 3756

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
3
5
10
12
17
19
24
26
31
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha 
facebook_page_plugin