HORMOONVÕIMELMINE

KUNDALINI JOOGA MEESTELE

SHINDO VENITUSHARJUTUSED

JOOGAVÕIMLEMINE

KUNDALINI JOOGA

KURSUS ALGAJATELE

8.01-26.03.2020

TANTSU JOOGA

KOOLILASTE JOOGA, LASTE JOOGA KOOS VANEMAGA

VILJANDI JOOGAKESKUS

PIKK tn 2C

Oled oodatud!

VAIKUSE KOOL

muud praktikad
Kuupäev: Laupäev, 16 November 12:00

Asukoht: Viljandi Joogakeskus  |  Linn: Viljandi, Eesti

VAIKUSE KOOL Viljandis
20. oktoober kell 12.00-16.00

Vaikuse kool on Kalev Veskimäe poolt juhitav enesetunnetuslik protsess jõudmaks eneseteadvustamiseni. Olemuslikul tasandil mõistmiseni kes ma olen. Mitte igapäevase, automaatselt elava isiksuse täiendamine uute oskuste ja tehnikatega, vaid oma elust arusaamise avardamine, et liikuda tõe poole.

Kõik mis toimub, on seotud sinu enda motivatsiooniga. Enamus meie põhjustest, miks me midagi teeme, on teadliku meele eest tavaolukorras varjatud. Kui sa lubad endas “laskuda” vaikusesse, siis märkad ja saad aru oma tegude motiividest ja põhjustest. Avastad uskumused mis sind juhivad ja leiad sisemised takistused. Tulemuseks on kergus ja lihtsus. Või nagu paljud ütlevad – tõde teeb vabaks.
Edasi loe https://vaikusekool.ee KORDUVAD KÜSIMUSED.

MIKS TULLA?
Meie suurimaks vaenlaseks on ebakindlus. Me ei tea, kes me oleme. Ja vastust otsime sellele valest kohast.
Väljaspool meid pole midagi, kõik on meis endis.
Kasuta oma mõistust/mõttemeelt, ära ole tema ori.
Eneseteadvustamine ületab iga raskuse.
Ei ole head ega halba, on ainult uskumus sellesse.
Me teeme kõik oma elus oluliseks, väljaarvatud endasse puutuva.
Võta enda ja teiste elust võrdlemine ja sa oledki paradiisis.
Ole vastus, mitte küsimus.
Kõiksus (vaikus) on valmis sind teenima/aitama, kui sa oled sina ise.

KALEV ENDAST
Mäletan enda noorusest vastuolulisi tundeid, mis olid seotud elu tähendusega ja elamise mõttega. Et kes see inimene on?

Minu kõige suuremaks impulsiks kui nii võib öelda oli kool. Täpsemalt nimetan ma seda koolitraumaks. Kool õpetas mulle, andis mõistmise, et maailm ei ole selline nagu räägitakse ja õpetatakse. Inimesed on silmakirjalikud. Nad ütlevad ühte, mõtlevad teist ja tegutsevad veel kolmandat moodi ning teiste suhtes ootused on neljandat moodi.

Minu põhiküsimused noorena olid, miks elu on justkui teeskluste ja maskide mäng, maskeraad. Ja seda on jätkuvalt järjest rohkem. Miks ei võiks inimesed elada tões?

Olen soovinud oma elus ning unistanud, et kõik räägiksid tõde ja mitte fantaasial ega hirmul põhinevat tõde, vaid seda, kuidas asjad tegelikult on. Ma ei saanud aru miks keegi ei õpeta ega anna tõe kohta infot. Kuni ühel hetkel mõistsin, et nad lihtsalt ei tea seda.

Kõik elavad mingis mullis. Eks tuli seda mängu siis kaasa mängida. Aga minu sees oli mingi teine elu ja ühel hetkel ma otsustasin, et ma teen kõik võimaliku, et mõista mis see siin on. Kes ma olen? Kas sellel, et ma siin olen, on mingi tähendus? Või on see tõesti mingi juhusliku seemne juhuslik tarkus ja mina lihtsalt elu ohver.

Olnud pikalt otsija, siis leidja ja nüüd lihtsalt elu kogeja. Kõlab isegi naljakalt aga sõnad ongi naljakad. Sõnad on võimas elu kogemuse loomise tööriist mida juhivad tunded. Kui me anname oma tunnetele ja mõtetele tähenduse siis sellest sünnib midagi.

Ühel hetkel sai minust inimeste toetaja ja abistaja. Teised nägid, et ma ei ole selline nagu enamus ja minuga saab rääkida tegelikest teemadest mis vajavad rääkimist, usalduslikku jagamist. Ja nii ma olen siin teiste ja loomulikult ka enda teenistuses. Jagan seda mida olen elus kogenud ning kuidas ma seda mõistan, jättes igaühele õiguse mõista elu nii nagu tema seda soovib. Kuidas sina, kallis lugeja, seda mõistad, sõltub sinu elukogemusest. Kui palju sa oled elu vaadelnud ja uurinud.

Kui Sul on küsimusi siis kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
või helista 5333 0099. Vaata ka KODRUVAD KÜSIMUSED https://vaikusekool.ee

JÄRGMISED KOHTUMISED
16. november 2019 kell 12.00-16.00
18. jaanuar 2020 kell 12.00-16.00

 

 

Aadress
Pikk 2c, Viljandi
71003 Viljandi maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • Pühapäev, 20 Oktoober 12:00 - 16:00
  • Laupäev, 18 Jaanuar 12:00
  • Laupäev, 16 November 12:00

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
1
2
3
10
11
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha 
© 2017-2018 viljandijoogakeskus.ee