HORMOONVÕIMELMINE

KUNDALINI JOOGA MEESTELE

SHINDO VENITUSHARJUTUSED

JOOGAVÕIMLEMINE

AVATUD UKSED

31.augustil

KUNDALINI JOOGA, TANTSU JOOGA

KOOLILASTE JOOGA

VILJANDI JOOGAKESKUS

PIKK tn 2C

Oled oodatud!

Külluseenergiate aktiveerimine

muud praktikad
Kuupäev: Pühapäev, 26 Mai 18:00 - 19:30

Asukoht: Viljandi Joogakeskus  |  Linn: Viljandi, Eesti

Oled oodatud külluseenergiate aktiveerimise grupis Viljandis! Grupi suurus on umbes 10 inimest.

Külluseenergia on oluline energia meie elus, et saaksime oma teekonda täielikult nautida. Külluseenergia on tervis, rõõm, positiivsus, armastus, raha jne ning see energia on meis endis täielikult olemas, samas võiks seda aktiveerida täispotensiaalile.

Seansil räägime küllusest ja kuidas neid energiad aktiivsena endas hoida. Lisaks vaatleme, puhastame, taastame ja aktiveerime meie kogu küllusekanalit.

Seansil saame teadlikumaks enda küllusenergiate hetkeolukorrast ja paneme küllusekanali täispotensiaalil tööle. Lisaks sellele vabaneme seansil pingetest, lõdvestume, vabaneme üleliigsetest seisvatest energiatest, täidame end uue puhta energiaga ja ühendume enda kõrgema teadlikkusega.
Peale seanssi ole ilma ootusteta, samas ole valmis vastu võtma toredaid muutusi!?

Seanss on kõigile ainult kõrgeimaks hüveks. Seanss toimub pikali asendis lõdvestudes ja jälgides juhitud meditatsiooni. Kõik vajalik on kohapeal olemas.

Seansi tasakaalupanus on 15€ kohapeal sularahas.

Registreeri palun end kirjutades meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kohtumiseni seansil!
Evelin Vahtra (endine Veismann)
Olen täiendanud end erinevatel vaimsetel kursustel ja praktikatel umbes 9.aastat, kuid kõige parem õpetaja on minu meelest elukool. Olen arendanud enda selgelttajusid ja välja töötanud iseenda praktika inimeste toetamiseks ja aitamiseks. Töötan läbi enda puhta kanali ja info.
“Olen mõistnud, et minu üks ülesannetest on olla minu juurde jõudvatele abivajajatele hingedele Teejuht-abiline, et aidata neil leida teeots õnne ja rahuloluni ning parema kontaktini iseendaga. Olen mõistnud, et alati kõik laheneb ja alati on kõik millekski vajalik. Kõik algab meist endist, meie mõtetest ja tegudest.”

 

E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Pikk 2c, Viljandi
71003 Viljandi maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • Pühapäev, 26 Mai 18:00 - 19:30

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
1
2
3
4
5
9
10
11
13
16
17
18
20
23
24
25
26
30
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha 
© 2017-2018 viljandijoogakeskus.ee