HORMOONVÕIMELMINE

KUNDALINI JOOGA MEESTELE

SHINDO VENITUSHARJUTUSED

JOOGAVÕIMLEMINE

KOOLILASTE JOOGA (7-10.a)

VILJANDI JOOGAKESKUS

PIKK tn 2C

Oled oodatud!

Joogateraapia praktika workshop: vabastamine & loomine

töötuba
Kuupäev: Pühapäev, 05 Mai 12:00 - 15:00

Asukoht: Viljandi Joogakeskus  |  Linn: Viljandi, Eesti

REGISTREERU SIIN:
https://goo.gl/forms/WlFADT0DNY1j62gI3

Kuidas kasutada joogapraktikat iseenda kuulamiseks ja muutuse soodustamiseks? Kuidas leida üles ning vabastada emotsioone ja iseendale suunatud vastupanu?
Läbi intensiivsete tehnikate süüvitakse iseendasse, liigutakse läbi lahtilaskmise, loomise ja hoidmise, enesekindluse ja -väärtuse kasvatamise väeseisundisse. See saab olema viljakas pinnas järgmiseks sammuks su teekonnal. Joogateraapia praktika kohtumine on üks korralik tervenduseseanss. Alguses seatakse täpne kavatsus. Ei teoretiseerita, vaid tehakse reaalselt sügavat tööd.

Workshopi liik:
intensiivne tehnikate kogemine ja töö iseendaga

Kellele:
Workshop sobib joogateraapia õpitubade seeria läbinutele tehnikate ja teooria kinnistamiseks ning on oodatud ka kõik uued, kes soovivad kogeda, kuidas joogatehnikaid kasutada teadlikult iseenda toetamiseks ühes pikas järgnevuses. Alustajad, õpilased ja õpetajad.

Toimumise aeg, koht ja hind:
Pühapäev, 5.mai.2019, 12:00-15:00
Viljandi Joogakeskus, Pikk 2c, Viljandi
€ 30, tasumine sularahas kohapeal

Registreerumine:
pane tähele, et registreerumine läbi vormi tagab sulle koha workshopil (täidetud vorm saadetakse sulle emailile, mis on ka esialgseks koha kinnituseks) ja mittekohaleilmumisel jääb keegi kohast ilma. Paar päeva enne kohtumist saad oma emailile viimase info toimuva kohta.

Ettevalmistus:
eelmisel päeval joo palju vett ja kuni workshopini einesta kergelt, et keha liikuda saaks, samas niivõrd piisavalt, et nälg kolme tunni jooksul segama ei hakkaks. Võimaluse korral ole omaette. Kui oled kogenud, puhasta hommikul nina soolalahusega (jalneti), tee 3 ringi kapalabhati/bastrika hingamist ja nadi sodhana/aniloma-viloma pranayamat. Riietu mugavalt vastavalt temperatuurile, liigume palju, kuid ka istume. Kaasa puhas vesi, joogamatt (koha peal on ka), pastakas ja märkmik kirjutamiseks. Mõtiskle enne, millist probleemi või elu osa soovid sellel korral uurida ning mille kohta iseendalt vastuseid saada.

Joogaterapeut Manu
Tegeleb Ashtanga jooga filosoofia, ashtanga vinyasa jooga meetodi (Patthabi Jois’ilt) ja joogateraapiaga (Sri T. Krishnamacharya’lt ning Sri Yogendraji’lt). Neid meetodeid, õpetusi on ta õppinud ja kogenud peamiselt Indias oma õpetaja Lino Miele juures ja maailma vanimas joogainstituudis The Yoga Institute (Mumbai) (joogateraapia ja -filosoofia kursusel) – see kõik kokku on üks võimalik elule lähenemise viise.

Lisainfo:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
55564148
www.manu.yoga

 

 

Telefon
55564148
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Koduleht
Aadress
Pikk 2c, Viljandi
71003 Viljandi maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • Pühapäev, 05 Mai 12:00 - 15:00

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
4
6
13
17
18
20
24
27
31
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha 
© 2017-2018 viljandijoogakeskus.ee