HORMOONVÕIMELMINE, NB! lisatund P kell 10.00

KUNDALINI JOOGA MEESTELE

UUS! SHINDO, kolmapäeviti kell 17.15

JOOGAVÕIMLEMINE

KUNDALINI JOOGA

TANTSUJOOGA/Shakti tants

KOOLILASTE JOOGA (7-10.a)

NOORTE JOOGA (10-13.a)

VILJANDI JOOGAKESKUS

PIKK tn 2C

Oled oodatud!

Kristallvalguslambi eraseansid Viljandis

muud praktikad
Kuupäev: Laupäev, 06 Aprill 12:00 - Pühapäev, 07 Aprill 17:00

Asukoht: Viljandi Joogakeskus  |  Linn: Viljandi, Eesti

Armas Hing, oled oodatud kristallvalguslambi tervendusseansile! Seekord olen vastuvõtte tegemas Viljandi kesklinna Joogakeskuses aadressiga Pikk 2C.

Kristallvalguslambi eraseanss sobib ideaalselt Sinu keha ja meele korrastamiseks, tervenduseks, lõõgastuseks ning harmoonia taastamiseks.

Kristalliseanss sobib:
* väsimuse ja energia puuduse korral
* stressi, ärevuse, depressioon korral
* erinevate haiguste ravi toetuseks, aitab kehal taastuda
* immuunsuse tugevdamiseks
* hea une saamiseks
* keskendumise ja mälu parandamiseks
* organismi puhastuseks ebavajalikust
* annab üldise hea kerge puhastunud tunde

Energeetiliselt kristallvoodi valgusseanss ühendab Sind oma kõrgema olemusega ja südametarkusega ja seeläbi väestab Sinu ideesid ning soove. Samuti aitab näha suuremat pilti oma elust, et vajadusel lahti arutada sasipuntraid.

Kristallvalguslambi seanss sobib väga hästi kõigile, nii täiskavanutele, noortele kui lastele, vastunäidustused sellel puuduvad.

Kristallvalguslamp on uue ajastu seade, millel on seitse Vogel stiilis looduslikku kvartsist tippu, mis on pärit Brasiilias asuvast Casa tervenduskeskusest, millel on inimesele äärmiselt suur tervendav mõju. Kvarts tippudest väljuvad kiired edastavad inimesele tugeva impulsi korrastuseks ja tervenemiseks ning mõjutavad inimese kudedes ja rakuvedelikus asuvate veemolekulide struktuuri. Selle impulsi mõjul inimese kogu keha viib end harmooniasse, korrastuvad kõik kehatasandid, kõik energiakeskused ja kogu energiaväli. Tasakaalustub inimese meel ja tugevneb kontakt enda algolemusega. Lambil on lisaks värviteraapiline toime.

Lisaks kristallvalgusvoodile, aktiveerime seansil Sinus voolava energiasageduse - Mina olen oma elu Looja. Ühendame Sind tugevalt oma kõrgema olemusega ehk vaimuväega ja oma südametarkusega. See kõik aitab luua endale soovitud eluteed ning nautida seda.

Seanss toimub 1 tund, mis sisaldab vestlust-nõustamist ja pikali selili lamades massaaźilaual lõdvestumist kristallvalguslambi all, kuulates samal ajal rahulikku muusikat. Seansil aitan sul teha vajalikud häälestused ja lühimeditatsiooni, et maksimaaselt ühenduda iseenda Looja tasandiga ja väega. Seansil kasutan kristalle ja kuldenergia valgussagedust.

Seansi tasakaalupanus on 28€ (sularahas, vajadusel arve võimalus).

Seansil osalemiseks palun leia endale allpoolt sobiv kuupäev ja kellaaeg ja kirjuta oma soovist minu meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või mulle FB-i:

Laupäev 06.04 eraseansi kellaajad:
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00

Pühapäev 07.04 eraseansi kellaajad
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00


Kõikidele kristallvalguslambi ja seansi kohta tekkinud küsimustele vastan meeleldi. Kirjuta, kas FB-i või mulle meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Oled südamest oodatud!
Evelin Vahtra (endine Veismann), kristalli- ja energiaterapeut. Olen täiendanud end erinevatel vaimsetel kursustel ja praktikatel 9.aastat, kuid kõige parem õpetaja on muidugi elukool. Olen arendanud enda selgelttajusid ja välja töötanud iseenda praktika inimeste aitamiseks. Töötan läbi enda puhta kanali ja info.
“Olen mõistnud, et minu üks ülesannetest on olla minu juurde jõudvatele abivajajate hingedele Teejuht-abiline. Aidata leida neil vajadusel teeots õnne ja rahuloluni ning parema kontaktini iseendaga. Olen mõistnud, et alati kõik laheneb ja alati on kõik millekski vajalik. Kõik algab meist endist, meie mõtetest ja tegudest.”

 

E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Pikk 2c, Viljandi
71003 Viljandi maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • Alates Laupäev, 06 Aprill 12:00 kuni Pühapäev, 07 Aprill 17:00

Viljandi Joogakeskuse kalender

E T K N R L P
13
22
27
29
Liitu Viljandi Joogakeskuse uudiskirjaga

captcha 
© 2017-2018 viljandijoogakeskus.ee